Unikátní Zpracování Pro Nezapomenutelný Šálek Kávy

Zpracování s Láskou a Precizností

Každá zrnková káva v naší kolekci Caixa prochází jedinečným procesem sušení ve speciálních statických boxech. Tyto boxy, hluboké 1 metr a o objemu 15000 litrů (25-30 pytlů zelené kávy), jsou klíčem k vytváření nezapomenutelného chuťového zážitku.

Inovativní Technologie Sušení

V dolní části každého boxu najdete větrací mřížku, která umožňuje cirkulaci vzduchu odspodu nahoru přes sušící se kávu. S dvěma teploměry hlídajícími teplotu v různých hloubkách se zajistí, že sušení probíhá stabilně a nikdy nepřesahuje 40 °C. Tento systém statického sušení znamená, že káva zůstává v boxech nehybná, bez otáčení, což přispívá k jedinečnému profilu chuti.

Ovocnější a Výraznější Aroma

Po dokončení sušení má káva čas odpočinout si 1-2 týdny před loupáním. Tato pečlivě navržená metoda přináší do každého šálku ovocnější a výraznější charakter, který se liší od běžného brazilského kávového profilu.

Profil, Který Oživuje Sentimenty Každé Láhve

Caixa Zrnková Káva Brazil představuje nejen výjimečný šálek kávy, ale také celý příběh za tímto lahodným nápojem. S inovativní technologií sušení a důrazem na kvalitu přinášíme do každého šálku zážitek, který oživuje smysly a zanechává nezapomenutelný dojem. Zkuste Caixa a objevte brazilskou kávu v novém světle!