5v1


Jak samotný název této kategorie napovídá, produkty, které v ní naleznete, jsou kombinacemi našich bylinných směsí, vhodných při vaší kúře na podporu hubnutí. V případě že se nemůžete rozhodnout, který si koupit a chcete ochutnat od každého trochu než se rozhodnete, který produkt je pro vás ten nevhodnější, pak jste tu správně. Zjistěte, co vám bude chutnat nejvíce! Vyberte si z našich kvalitních produktů na podporu hubnutí a získejte svou ideální váhu opravdu snadno a rychle

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Mix 5v1
Novinka Tip
Mix 5v1
Skladem
2 159 Kč bez DPH
2 159 Kč
2 399 Kč (–10 %)

Balíček s názvem Mix 5v1 obsahuje mix našich produktů. Konkrétně se jedná o Valentus Europa Joe, Valentus...

288

Kvalitní přírodní směsi


Naše kategorie mix 5v1 obsahuje mix našich produktů, abyste je mohli ochutnat a rodzhodnout se, který z nich si nakonec pořídíte, jednoduše, který vám bude nejvíce chutnat. Všechny naše produkty jsou samozřejmě čistě přírodní a obsahují různé bylinné směsi.

 

Vyzkoušejte vše

Pokud stále váháte a nemůžete se rozhodnout, která bylinná směs je pro vás ta pravá, nebo která vám bude nejvíce chutnat, pak produkty z naší kategorii 5v1 budou tím pravým pro vás. Naleznete zde kombinace našich směsí pro přípravu lahodných nápojů a můžete si je v klidu a pohodlí vašeho domova vyzkoušet a zjistit, který vám bude chutnat nejvíce. Dopřejte si jejich lahodné chutě a vůně a pociťte na sobě jejich blahodárné účinky. 

 

Kvalita na první místě

Naše produkty vždy vyrábíme s ohledem na maximální kvalitu a nejvyšší možnou účinnost. Proto si můžete být jisti, že od nás získáte pouze ty nejlepší produkty na trhu. Vyberte si z našich kvalitních produktů na hubnutí a získejte zpět kontrolu nad svou váhou i nad svým zdravím.

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, káva, čokoláda, džus, kolagen, doplňky, či dárkové poukazy.Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup