Džus

Objevte naše lahodné směsi pro přípravu kvalitních džusů. Jsou plné exotických chutí a vůní, stejně tak jako jsou plné antioxidantů a dalších látek, které jsou prospěšné pro váš organismus. Dopřejte si zdravé produkty, které navíc i skvěle chutnají!

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
1690774537TropicaBlast30EUfront
Tip
od 949 Kč bez DPH
od 949 Kč

Vyzkoušejte také náš osvěžující džus Valentus Tropical Blast, který se vyznačuje svojí jedinečnou chutí...

168/14
 

Chutné a zdravé

Do naší kategorie džusy jsme pro vás zařadili kvalitní směsi pro přípravu lahodných džusů a ovocných nápojů. Vyzkoušejte chuť exotiky a exotických plodů našich jedinečných džusů, které mimo svou lahodnou chuť přináší mnoho dalších benefitů. Jsou plné vitamínů, minerálů a antioxidantů, látek prospěšných pro celkové zdraví vašeho těla a správnou funkci vašeho metabolismu. 


Exotické chutě

Naše nápoje z kategorie džusů doslova srší exotickými chutěmi a vůněmi. Již zmíněné vitamíny, minerály a antioxidanty nejenže přispívají k celkové pohodě a správné funkci vašeho organismu, ale také i hydratují vaše tělo. Jsou skvělou volbou pro všechny, kdo hledají zdravé a osvěžující nápoje. Ponořte se do světa exotického ovoce s našimi nápoji, jejichž příprava je dílem okamžiku. 

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, káva, čokoláda, kolagen, doplňky, či dárkové poukazy.

 
Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup