Mix 5v1

Značka: Valentus

Balíček s názvem Mix 5v1 obsahuje mix našich produktů. Konkrétně se jedná o Valentus Europa Joe, Valentus Europa Cocoa, Valentus Tropical Blast, Valentus Collagen Marine a Valentus Hibernate 8. Dopřejte si celkem 5 týdnů ochutnávky našich jedinečných produktů. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
2 399 Kč –10 % 2 159 Kč
Mix 5v1
Značka: Valentus
Mix 5v1
Novinka Tip
2 399 Kč –10 %
Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup

První týden s Velentus Europa Joe

Náš nápoj Valentus Europa Joe je skvělý doplněk stravy, který je vhodný zařadit do vašeho osobního plánu na redukci tělesné hmotnosti. Kávový nápoj není dochucen sladidly, stačí jej dochutit mlékem. Valentus Europa Joe patří mezi oblíbené produkty dnešní doby. 

 

Návod na přípravu

Příprava nápoje je velmi jednoduchá. Stačí pouze smíchat obsah sáčku s 250 ml nejlépe teplé vody a dochutit jej jako vaši kávu, tak jak jste zvyklí (tedy cukrem mlékem, medem, apod.).

 

Druhý týden s Valetus Europa Cocoa

Nápoj Valentus Europa Cocoa je lahodnou čokoládou, která má díky obsahu belgické čokolády naprosto lahodnou chuť. Ale to nejsou zdaleka všechny její přednosti. Kromě dokonalé čokoládové chuti má navíc díky svému složení i blahodárné účinky na vaše tělo a podporuje i redukci vaší tělesné hmotnosti

 

Návod na přípravu

Příprava nápoje je velmi jednoduchá. Stačí pouze smíchat obsah sáčku s 250 ml nejlépe teplé vody. Díky obsahu belgické čokolády je nápoj přirozeně sladký, stačí jej proto dochutit pouze mlékem. 

 

Třetí týden s Valentus Tropical Blast

Vyzkoušejte také náš lahodný džus s příchutí exotické piňakolády. Kromě dalších benefitů snižuje vaši chuť na sladké, podporuje vaše trávení a metabolismus a zlepšuje vaši náladu. 

 

Návod na přípravu

Abyste dosáhli maximálního účinku nápoje Tropical Blast, smíchejte obsah jednoho sáčku (5 g) s 500 ml vlažné nebo studené vody. Důkladně promíchejte a nechte chvíli odstát. Nápoj pijte každý den ráno po dobu 6 dní, sedmý den si udělejte pauzu a nápoj nepijte. Dbejte na dodržování pitného režimu. Nápoj Tropical Blast má příchuť tropického ovoce a je tedy přirozeně sladký. 

 

Čtvrtý týden s Valentus Collagen Marine

Jak je všeobecně známo, kolagen je důležitým prvkem pro vaši pokožku a kosti. Kyselina hyaluronová se nachází hlavně v chrupavce v našich kloubech a v našich šlachách a svalech, také se vyskytuje v naší kůži. Pomáhá při regeneraci tkáně. Váže na sebe vodu a působí proti stárnutí.

 

Návod na přípravu

1 sáček (3 g)  nápoje Valentus Collagen Marine smíchejte s 400 ml mody. Nápoj užívejte ideálně ráno a to po dobu 6 po sobě jdoucích dní a sedmý den si dejte pauzu. 

 

Pátý týden s Valentus Hibernate 8 

Valentus Hibernate 8 je nápoj, který mimo to, že též podporuje i zdravou přirozenou redukci vaší hmotnosti, snižuje a uvolňuje stres, úzkost a napětí nahromaděné ve vašem těle. Díky tomu bude váš spánek a odpočinek mnohem kvalitnější. 

 

Návod na přípravu 

Jeden sáček nápoje Valentus Hibernate 8, který obsahuje 4,5 g nápoje, smíchejte s 500 ml vody.

 

Balíček s názvem Mix 5v1 najdete v kategorii Mix 5v1.

Důležité upozornění

Informace, které vám poskytujeme na naší webové stránce nenahrazují vaši osobní konzultaci s lékařem a neměly by tedy být považovány za individuální lékařskou pomoc. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu a jedná se pouze o doplněk stravy.

 

Zřeknutí se odpovědnosti za produkt

** Výsledky se mohou lišit, výsledky nejsou typické. Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tyto produkty nejsou určeny k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakékoliv nemoci.

Valentus Inc. nepřebírá žádnou odpovědnost za nesprávné použití a vlastní diagnostiku a/nebo léčbu pomocí těchto produktů. Naše produkty by neměly být zaměňovány s léky na předpis a neměly by být používány jako náhrada za léčbu pod lékařským dohledem. Pokud máte podezření, že trpíte klinickými nedostatky, poraďte se s licencovaným kvalifikovaným lékařem. Abyste mohli navštívit naše webové stránky a nakupovat produkty, musíte být starší 18 let. O našich produktech ve společnosti Valentus Inc nečiníme žádná zdravotní tvrzení. Než začnete užívat naše produkty, je rozumné poradit se se svým lékařem. Toto je zvláště důležité u osob, jimiž jsou: těhotné ženy, chronicky nemocní jedinci, starší osoby, osoby mladší 18 let, kteří užívají léky na předpis nebo volně prodejné léky. Žádná z informací na našich webových stránkách není zamýšlena jako návnada k nákupu a nesmí být vykládána jako lékařská rada nebo instrukce. Použití kteréhokoliv z našich produktů z jakéhokoliv důvodu, jiného než pro zvýšení celkového zdraví a wellness, není společností Valentus Inc doporučováno.