Mix 5v1

Novinka Tip
Značka: Valentus
2 399 Kč –10 %
Mix 5v1
2 399 Kč –10 % 2 159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

5 týdnu ochutnávky produktu valentus

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček 5v1 obsahuje:

1 týden Europa joe - káva Europa Joe Czech je skvělý potravinový doplněk, vhodný k osobnímu programu kontroly hmotnosti . Káva není sladká, stačí dochutit mlékem. Patří mezi oblíbené produkty dnešní doby.

Návod: Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jako vaši běžnou kávu (mléko, cukr).

 

1 týden Europa cocoa - naše čokoládka je tak výborně namíchána, že kromě výjimečné chuti, díky belgické čokoládě má také silný účinek na naše tělo a podporuje naše hubnutí.

Návod: Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit mlékem, kakao je sladké.

 

1 týden Tropical Blast - džus s příchutí "piňakolády", který pomáhá se snížením chutí na sladké, podporuje trávení a zlepšuje náladu.

Návod: Pro maximální účinek rozmíchejte obsah 1 sáčku (5g) s 500 ml vlažné nebo studené vody, nechte chvíli odstát. Pijte každý den ráno po dobu 6 dní a sedmý den si udělejte pauzu a nápoj nepijte. Dodržujte pitný režim. Nápoj má tropicko-ovocnou příchuť, je sladký.

 

1 týden Collagen - kolagen je důležitý pro pokožku a kosti. Kyselina hyaluronová se nachází hlavně v chrupavce v našich kloubech a v našich šlachách a svalech, také vyskytuje v naší kůži. Pomáhá při regeneraci tkáně. Váže na sebe vodu a pomáhá proti stárnutí.

Návod: 1 sáček (3g) smícháte s 400 ml vody, pijte ráno. užívá se 6 dní, 1 den pauza.

 

1 týden Hibernate - Sirup, který podporuje zdravé a kvalitní hubnutí. Také zlepšuje kvalitu spánku a snižuje stres a úzkost.

Návod: 1 sáček (4,5g) smícháte s 500 ml vody. Informace poskytované na této webové stránce neslouží jako osobní konzultace s lékařem a neměly by být považován za individuální lékařskou pomoc. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu a jedná se pouze o doplněk stravy