Káva

Do naší kategorie s názvem káva jsme pro vás zařadili kávové nápoje, které mimo toho, že vás okouzlí svou jedinečnou chutí, mají ještě navíc i tu skvělou vlastnost, že budou podporovat váš zdravý životní styl a napomohou vám také k mírné redukci vaší tělesné hmotnosti. Objevte lahodné a účinné nápoje, jenž budou mít pozitivní vliv na vaše hubnutí.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Valentus Europa Joe
Tip
od 949 Kč bez DPH
od 949 Kč

Valentus Europa Joe je kávový nápoj podporující redukci tělesné hmotnosti, který vám navíc nabízí i skvělou...

135/14

Skvělá chuť naší černé pečené kávy

Objevte i vy naše jedinečné kávové produkty, které vám vedle skvělé chuti a dokonalého aroma lahodné kávy přinesou ještě řadu dalších benefitů. Jejich jedinečnou chuť zaručuje kombinace kvalitní kolumbijské kávy, kakaových bobů z nekonečných plantáží a houby Reishi (ganoderma lucidum), známé mimo jiné pro své blahodárné účinky na lidské srdce a krevní oběh.


Doplněné o blahodárné účinky na vaše zdraví

Naše kávové produkty jsou naprosto lahodné, a to díky obsahu vysoce kvalitních ingrediencí. Ale to není zdaleka vše. Navíc ještě podporují vaše celkové fyzické zdraví. Kromě již zmíněných pozitivních účinků na vaše srdce a krevní oběh pomáhají spalovat přebytečné tuky a tím výrazně podporují váš metabolismus

Kávové nápoje z naší nabídky jsou opravdu snadno připravitelné a jsou ideálním doplňkem vaší stravy, určeným ke každodennímu pití, ideálně hned ráno na lačný žaludek. Neutrácejte své peníze za tablety nebo želatinové kapsle na hubnutí, které obsahují až 30% pojivových látek a éček. Jedná se o nejlevnější chemikálie při výrobě těchto doplňků stravy, které nemají se zdravým hubnutím nic společného. V našich produktech je rozhodně nenajdete

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, čokoláda, džus, kolagen, doplňky, či dárkové poukazy.

Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup