Káva

Naše káva na hubnutí nabízí vynikající kávu plnou přírodních látek, které podporují spalování tuků a zvyšují metabolismus. Tyto vlastnosti mohou pomoci při snižování váhy a zlepšení celkového zdraví. Vyberte si z naší široké nabídky káv na hubnutí a začněte cítit rozdíl již dnes!

1 položek celkem
Valentus Europa Joe
od 949 Kč –10 %
Valentus Europa Joe
Tip
Skladem
135/14

Valentus Europa Joe je kávový nápoj na hubnutí, který nabízí skvělou chuť a aroma, zatímco poskytuje mnoho zdravotních výhod - pomáhá spalovat přebytečné tuky a podporuje funkci metabolismu.....

Původně: 949 Kč  (–10 %)
od 854 Kč
 
Úžasné výsledky - černá pečená káva

Doplněk stravy s podmanivou chutí černé pečené kávy, která si vás získá od prvního okamžiku. Ideální, když držíte dietu. Nahraďte vaši běžnou kávu vynikajícím nápojem z černé pečené kávy od spolěčnosti Valentus. Chutný nápoj je skvělým společníkem vašeho dne. Dopřejte si ho nejlépe hned ráno na lačno.

Osm a více hodin strávených v kanceláři prací na počítači, nepravidelná a nezdravá strava, navíc často konzumována ve spěchu, všudypřítomný stres a obava, abychom vše stihli vždy včas a perfektně, tak jak je po nás vyžadováno, to vše má za následek, že kila jdou pomalu ale jistě stále nahoru.

Nevyhazujte zbytečně své peníze kupováním tablet nebo želatinových kapslí nebo tablet, které obsahují kromě účinných látek 30% pojiv a éček. Éčka a pojiva jsou nejlevnější chemikálie ve výrobě a se zdravým hubnutím nemají nic společného.