Doplňky

Objevte naše doplňky ke kávě a k našim kávovým nápojům. Vyberte si z naší nabídky kávových hrnků a kávových hrnků To Go. Prozkoumejte naši kategorii doplňky a pořiďte si stylový a originální hrnek na kávu, z něhož vám naše nápoje budou chutnat možná ještě o chloupek více. 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Plastový hrníček
Novinka Tip
99 Kč bez DPH
99 Kč

Vyzkoušejte náš plastový hrníček na kávu a uvidíte, že se do něj zamilujete. Nejen do jeho moderního...

378/VAR
Hrníček to go
Novinka Tip
135 Kč bez DPH
135 Kč
169 Kč (–20 %)

Naše porcelánové hrníčky na kávu To Go si doslova zamilujete! Jejich jedinečný design, plný veselých a...

276/MOD

Kvalitní a designové

Naše hrnky na kávu, které naleznete v naší kategorii doplňky, jsou designovými produkty, které nejenže dobře vypadají, ale zároveň jsou i velmi kvalitní. Neklamnou známkou jejich kvality je to, že udrží váš nápoj teplý po dlouhou dobu, takže nemusíte s vypitím své lahodné kávy nijak pospíchat. 

 

Praktický v každém ohledu

Naše kvalitní hrnky na kávu jsou opravdu velmi praktické. Kromě toho, že dobře vypadají a udrží vaše nápoje teplé po delší dobu, disponují také i praktickým víčkem, které spolehlivě zabrání nechtěnému vylití vašeho oblíbeného moku, například do vaší kabelky nebo tašky! Jsou také odolné a velmi lehké a zbytečně nebudou zatěžovat vaše zavazadla. Vyzkoušejte i vy naše praktické hrnky na kávu! Udělejte radost sobě nebo i svým blízkým tímto praktickým dárkem.

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, káva, čokoláda, džus, kolagen, či dárkové poukazy.

 

Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup