Hibernate

Tato kategorie dostala název podle produktů, které v ní naleznete. Jsou jimi doplňky stravy, jenž jsou určeny k uvolnění napětí z vašeho těla a také z vaší mysli a díky tomu vám napomáhají k tomu, aby jste se zbavili stresu a zaslouženě si odpočinuli. Odplavte stres a napětí a vyspěte se do růžova s našimi bylinnými produkty!

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
final4
Tip
od 949 Kč bez DPH
od 949 Kč

Vyzkoušejte také náš nápoj s ojedinělým název Valentus Hibernate 8. Jedná se o přírodní doplněk stravy,...

208/14

Léčivá síla bylin

Prozkoumejte nabídku z naší kategorie hibernate. Naleznete zde kvalitní přírodní produkty, které pomohou odplavit z vašeho organismu stres a napětí. Naše produkty jsou čistě přírodní, jelikož se jedná o směsi bylin, které pomohou zklidnit jak vaši mysl, tak i vaše tělo a vy dosáhnete toho, po čem tolik toužíte: kvalitního a zdravého spánku, který vás dokonale zregeneruje. 

Přírodní složení

Naše přípravky jsou čistě přírodního charakteru a neobsahují žádné podpůrné látky ani jiné nevhodné doplňky, jako mohou být například umělá sladidla nebo barviva. Díky tomu jsou vhodné například i pro vegetariány. Vyzkoušejte naše jedinečné doplňky stravy, které nejen že zklidní vaši mysl, ale té i velmi dobře chutnají

Stres, nepřítel spánku

Jedním z hlavních důvodů, proč selhávají i slibně vypadající kúry na hubnutí je nedostatek kvalitního spánku. Pokud se dobře nevyspíte, jste podráždění, unavení a kýžené výsledky se nedostavují, nebo alespoň ne dostatečně rychlým tempem. Zbavte se stresu a napětí a dokonale si odpočiňte s našimi přírodním produkty! 

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, káva, čokoláda, džus, kolagen, doplňky, či dárkové poukazy.Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup