Collagen

Jak již hlásá samotný název této kategorie, naleznete v ní naše přípravky, které jsou bohaté na kolagen. Kolagen je velmi důležitou ve vodě nerozpustnou bílkovinou, jež je pro lidský organismus naprosto nezbytná. Pokud jí z nějakého důvodu nepřijímáte dostatek ve své stravě, pak byste měli uvažovat o jejím doplnění, například pomocí našich produktů, které jsou na něj opravdu bohaté. S naším kolagenem se budete cítit zdravější a vypadat krásněji než kdy dřív.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
final3
Tip
od 949 Kč bez DPH
od 949 Kč

Pokud potřebujete doplnit zásoby kolagenu ve vašem těle, pak právě pro vás je tu náš jedinečný Valentus...

246/14

Přírodní kolagen

Objevte naši kategorii s názvem collagen, do níž jsme pro vás zařadili naše doplňky stravy v práškové formě, které mají vysoký obsah kolagenového proteinu. Kolagen je velmi důležitou bílkovou, která plní nezastupitelnou funkci v lidském organismu - je základní stavební hmotou pro pojivové tkáně v lidském těle. 

 

Pro krásné vlasy, nehty a pleť

Mnoho lidí a především pak žen, trpí špatnou kvalitou vlasů, které se jim lámou, rozdvojují, či jsou suché. Nebo mohou mít problém s nehty, které jsou oslabené, se sklonem k lámavosti. A stejně tak jejich pleť, jež může být vysušená, povadlá, se sklony k červeným flekům, či akné. Jak mít krásnou pleť? Je to mnohem jednodušší, pokud budete mít ve své stravě dostatek kolagenu. Vyzkoušejte proto naše směsi s vysokým obsahem kolagenu, které mají lahodnou chuť a jež si dozajista zamilujete. Zbavte se stresu, nedostatku energie a únavy. Udělejte ve svém životě radikální změnu s našimi doplňky stravy!

Prozkoumejte i produkty z našich dalších kategorií, kterými jsou například výběrová pražená káva, káva, čokoláda, džus, doplňky, či dárkové poukazy.
Dárek
DÁREK ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
DO 48 HODIN
DO 48 HODIN
objednávku doručíme
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
při objednávce nad 2 000 Kč
Věrnostní cena
VĚRNOSTNÍ SLEVA
pro pohodlný nákup