Collagen

Tato kategorie nabízí kvalitní kolagenový produkt pro zlepšení zdraví a krásy vaší pokožky, vlasů a kloubů. Kolagen je klíčovým stavebním prvkem těchto tkání a náš produkt je navrženy tak, aby podpořil tvorbu kolagenu v těle. Nabízíme kolagenový produkt ve formě prášků, který je snadno stravitelný a účinný. S naším kolagenem se budete cítit zdravější a vypadat krásněji než kdy dřív.

1 položek celkem
final3
od 949 Kč –10 %
Valentus Collagen Marine 1000
Tip
Skladem
246/14

Valentus Collagen Marine 1000 je doplněk stravy v práškové formě, který obsahuje kolagenový protein a další přírodní ingredience, které podporují zdravou pokožku, vlasy a nehty.  

Původně: 949 Kč  (–10 %)
od 854 Kč

Zdravý životní styl nemusí být jen součástí motivačních citátů. Každému je lepší ve zdravém těle, které netrápí nadváha, celulitida, bolesti kloubů a další příznaky civilizačních chorob spojených s nesprávným životním stylem.

Chybné stravovací návyky, sedavé zaměstnání, přemíra stresu a nedostatek pohybu. To vše postupně vede k pocitům únavy, absence energie a nechuti udělat ve svém životě radikální změnu. 

Ale také z tohoto začarovaného kruhu se dá vystoupit. Řešení samozřejmě existuje. Speciálně vyvinuté nápoje, které vám nahradí až jedno hlavní jídlo denně, fungují.