Kvalitní spánek

Spánek je nezbytný pro zdraví, přesto více než 30% dospělých uvádí, že spí méně než doporučených osm hodin za noc.

Jedním přírodním prostředkem používaným k léčbě problémů se spánkem je Hibernate 8.

Co je hibernate 8?

- hibernate 8 je složení na bází kolagenu vyrobeného z nejkvalitnějších ingrediencí, které podporují tělo v přirozeném procesu opravy během spánku.

Výhody hibernate 8

- překvapivým přínosem je pozitivní dopad na váš spánek. Je to proto, že kolagen je nabitý aminokyselinou glycinem, inhibičním neurotransmiterem, který uklidňuje centrální nervový systém a pomáhá nám uvolnit se, relaxovat a usnout.

- studie ukazují, že požitím glycinu před spaním významně zlepšilo subjektivní kvalitu spánku u jedinců se sklony k nespavosti.

Extrakt z hroznových jader

- uvolňuje mysl a podporuje spánek zvýšením syntézy neurotransmiteru a serotoninu a snížením účinků vnitřního a vnějšího stresu díky svým antioxidačním vlastnostem.

Kořen zázvoru

- někteří lidé berou zázvorový čaj jako lék na nespavost, protože jím pomáhá uvolnit se před spaním.

Ashwagandha - indický ženšen

- předběžný výzkum zjistil, že ashwagandha může pomoci lidem rychleji usnout, trávit více času spánkem a zažít lepší kvalitu spánku.

Květ heřmánku

- heřmánek také obsahuje antioxidant známý jako apigenin, který může navodit svalovou relaxaci a spánek.

Meduňkový list

- nedávná klinická studie také zdůraznila, jak může meduňka zmírnit úzkost a poruchy spánku.

Vápník- pomáhá tělu využívat aminokyselinu tryptofan k tvorbě melatoninu, hormonu, který vám pomáhá usnout a zůstat spát.

Vitamín B5

- ve vaší stravě hraje roli ve zdravém spánku tím, že reguluje vaše vnitřní hodiny tím, že umožňuje produkci melatoninu, mozkového hormonu

Vitamín B6

- pomáhá při produkci hormonů serotoninu a melatoninu, které jsou důležité pro zdravý, klidný spánek a také pro dobrou náladu.