Belgická čokoláda

 

 

 - belgická čokoláda je lahodný nápoj, který si můžete vychutnat, když máte chuť na svačinu.  Europa Cocoa lze připravit do podoby nízkoenergetického nápoje, který si můžete vychutnat bez pocitu viny během programu na hubnutí. A jako by to nebylo dostatečně vzrušující, počkejte, až tento lahodný nápoj ochutnáte! Budete ho milovat! “ Mnoho zákazníků doplňuje hubnoucí program právě Europa Cocoa  jako sladkou pochoutku. Většina diet říká: "nejezte sladké", ale ne naše!

- tento luxusní kakaový nápoj je lahodný a účinně navržený tak, aby zrychlil váš metabolismus, zvýšil hladinu energie po celý den a je formulován z přírodních prémiových ingrediencí vybraných pro jejich úžasné výhody. Prevail Europa Cocoa je skvělým doplňkem jakéhokoli programu na regulaci hmotnosti.

Máme zákazníky, kteří si dají ranní kávu na hubnutí a pak si oběd nebo poledne vychutnají kakaový nápoj na hubnutí. Volba je na Vás! Jedná se o neuvěřitelně jemnou, bohatou kakaovou směs, kterou lze pít horkou nebo rozmíchanou v čerstvém ledovém nápoji.